Zespół

Radca prawny Marta Adamczyk

Ukończyłam wyższe studia prawnicze na Uniwersytecie Marii Curie – Skłodowskiej w Lublinie broniąc pracy z zakresu teorii i filozofii prawa, za którą otrzymałam ocenę: bardzo dobry. Ukończyłam także studia podyplomowe w Wyższej Szkole Ekonomii i Prawa im. prof. Edwarda Lipińskiego w Kielcach (obecnie: Wyższa Szkoła Ekonomii, Prawa i Nauk Medycznych im. prof. Edwarda Lipińskiego w Kielcach) na kierunku Prawo zamówień publicznych z wynikiem bardzo dobrym. Jestem członkiem Okręgowej Izby Radców Prawnych w Kielcach (KL-1174).

W roku 2010-2011 pracowałam w banku PKO BP S.A. w komórce obsługującej kredyty hipoteczne.

W latach 2011-2016 pracowałam w Sądzie Rejonowym w Kielcach I Wydział Cywilny m.in. na stanowisku asystenta sędziego, co pozwoliło mi wyspecjalizować się w niemalże każdej instytucji prawa cywilnego tj. podział majątku wspólnego, dział spadku, zniesienie współwłasności, zachowek, zasiedzenie. W toku aplikacji radcowskiej nabyłam wiedzę i doświadczenie z zakresu prawa cywilnego (w tym rodzinnego i opiekuńczego oraz spadkowego), prawa pracy, prawa gospodarczego, prawa administracyjnego i karnego pozwalające na pracę z przedsiębiorcami, jak i klientem indywidualnym.

Na Uniwersytecie Jana Kochanowskiego w Kielcach prowadzę wykłady z zakresu prawa autorskiego i własności przemysłowej, prawa pracy oraz prawa rodzinnego i cywilnego m.in. na kierunkach: kryminologia stosowana oraz psychologia.

W życiu zawodowym stawiam na zaufanie, profesjonalizm, zaangażowanie oraz efektywną komunikację.

Radca prawny Katarzyna Niewygoda

Ukończyłyśmy studia prawnicze na tym samym Uniwersytecie, poznałyśmy się jednak podczas odbywania aplikacji radcowskiej w Okręgowej Izbie Radców Prawnych w Kielcach. Współpracę rozpoczęłyśmy w styczniu 2017 roku.

Radca prawny Katarzyna Niewygoda współpracuje głównie z podmiotami gospodarczymi, jednakże podejmuje się także świadczenia usług na rzecz klientów indywidualnych. więcej...

adwokat kielce, kancelaria kielce, radca prawny kielce, prawnik kielce, porady prawne kielce Wykonanie: Compute Web Studio